RU

Рада дозволила призов резервістів після демобілізації

14.05.2015, 11:21
Рада дозволила призов резервістів після демобілізації - Фото
Фото: dyvys.in
Верховна Рада України дозволила призивати резервістів на військову службу після демобілізації. Про це рішення парламенту повідомляє з зали засідань кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За відповідні зміни до статті 23 закону "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" №2805 в цілому проголосували 228 народних депутатів.

Відповідно до діючої норми призову на військову службу під час часткової мобілізації не підлягають військовозобов'язані, з дня звільнення яких не минуло 6 місяців. Відповідно до прийнятих змін, це положення не поширюється на військовослужбовців, зарахованих на службу у військовому оперативному резерві першої черги.

Нагадаємо, в березні секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов заявив, що в разі небезпеки резервісти першої категорії першими будуть ставати в стрій, навіть без посередництва військкоматів. Вони будуть закріплені за тими чи іншими військовими частинами, де раніше проходили службу, і вони вже будуть знати, як діяти в надзвичайній ситуації.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини