RU

Рада дозволила іноземцям проходити військову службу в ЗСУ

06.10.2015, 13:18
Рада дозволила іноземцям проходити військову службу в ЗСУ - Фото
b30ccb2fb86a40cea5500691a0b3f547.jpg
Верховна Рада України врегулювала проходження військової служби у Збройних Силах України іноземцями та особами, що не мають громадянства. За зміни до деяких законодавчих актів України щодо проходження військової служби у ЗСУ іноземцями та особами, що не мають громадянства (№2389) в цілому проголосували 229 народних депутатів, передає кореспондент ЛІГА.net.

Зокрема, передбачено, що іноземці та особи, що не мають громадянства, можуть проходити службу за контрактом у Збройних Силах України та інших військових формуваннях. Для них, відповідно до закону, також передбачено встановлення військових звань та соціальний захист.

Також депутати прийняли в першому читанні проект змін до статті 9 закону про громадянство України щодо спрощеного порядку отримання громадянства іноземцями та особами, що не мають громадянства, які проходять військову службу в ЗСУ. "За" проголосували 246 народних депутатів. Пропонується, щоб на таких осіб не поширювалfся вимога про дозвіл на імміграцію.

Також встановлюється термін безперервного проживання на законних підставах на території України на три роки з моменту набрання чинності контракту про проходження військової служби в ЗСУ.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини