Рада дозволила Нацраді штрафувати канали без попередження

01.11.2016, 15:53
Рада дозволила Нацраді штрафувати канали без попередження - Фото
db6eab0f87cfdfc1e9374ea8e1beb1fa.jpg

Закон дозволяє Нацраді штрафувати телеканали і радіостанції, незалежно від того, чи було попередження

Верховна Рада України прийняла закон України про внесення змін до закону України про телебачення і радіомовлення (щодо удосконалення процедури застосування санкцій Національною радою). Про це повідомляє прес-служба парламенту.

За це рішення проголосували 236 із 339 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі.

Стаття 6 закону "Неприпустимість зловживання свободою діяльності телерадіоорганізацій" доповнена положенням про те, що не допускаються заклики до розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті. Також не допускається образа національної честі та гідності.

Закон дозволяє Нацраді штрафувати телеканали і радіостанції, незалежно від того, чи було попередження, в разі таких порушень: заклик до насильницької зміни конституційного ладу, підбурювання до війни, агресивних дій, їх пропаганда; розпалювання національної, расової або релігійної ворожнечі, а також в тому випадку, якщо допускається пропаганда винятковості або неповноцінності осіб за ознаками їх релігійних переконань, ідеології, належності до певної нації або раси, фізичного або майнового стану, соціального походження.

У такому випадку розмір штрафу складе 25% розміру ліцензійного збору.

Провайдера програмної послуги Нацрада також може оштрафувати на 25% ліцензійного збору за ретрансляцію програм і передач, які не включені до переліку програм, які ретранслюються за рішенням Нацради.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации