RU

Рада дозволила громадянам ініціювати слідство по корупціонерам

22.05.2015, 13:18
Рада дозволила громадянам ініціювати слідство по корупціонерам - Фото
1b3fa4e1dc711393b9e3485887898e13.jpg
Верховна Рада дозволила громадянам ініціювати антикорупційні судові процеси проти чиновників. За зміни до деяких законодавчих актів України щодо посилення ролі громадянського суспільства в боротьбі з корупційними злочинами №1165 у другому читанні і в цілому проголосував 231 народний депутат.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, цим законом вводиться інститут цивільного звинувачення в сфері службових злочинів з ознаками корупційних дій.

Передбачено, що у кримінальному провадженні по корупційним злочинам повинна бути забезпечена відкритість інформації, яку цивільний обвинувач передає слідству для початку провадження.

Також цивільний обвинувач наділяється самостійним процесуальним статусом сторони кримінального провадження з метою можливості контролю і реальних можливостей громадянського звинувачення.

Документом передбачається декриміналізація таких дій, як контрабанда спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації (зміни до статті 201 КК) і незаконне придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини