RU

Рада декриміналізувала статтю Тимошенко

21.02.2014, 18:57
Рада декриміналізувала статтю Тимошенко - Фото
Фото: tymoshenko.ua

Верховна Рада України декриміналізувала статтю, за якою була засуджена екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко. Про це повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За зміни до Кримінального та Кримінального процесуального кодексу щодо імплементації до національного законодавства положень статті 19 Конвенції ООН проти корупції №2023 проголосувало 310 народних депутатів.

Відповідно до закону, формулювання "в корисливих цілях або в інших особистих інтересах, інтересах третіх осіб" змінюється на "мета одержання неправомірної вигоди". Зі статті 364 Кримінального кодексу виключається частина 3, а також виключаються статті 365-1 "Перевищення повноважень службовою особою, юридичною особою приватного права, незалежно від організаційно-правової форми", стаття 423 "Зловживання військовою службою" і 424 "Перевищення військовою службовою особою влади або службових повноважень"
.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини