RU

Рада дала згоду на арешт трьох суддів Печерського суду

04.03.2015, 11:46
Рада дала згоду на арешт трьох суддів Печерського суду - Фото
Оксана Царевич і Віктор Кицюк
Верховна Рада України дала згоду на арешт трьох суддів Печерського суду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за постанову про згоду на арешт судді Печерського суду Віктора Кицюка №2287 проголосували 279 народних депутатів, за постанову про згоду на арешт судді Печерського суду Оксани Царевич №2288 проголосували 286 народних депутатів, за постанову про згоду на арешт судді Печерського суду Сергія Вовка проголосували 296 народних депутатів.

Як пояснив, представляючи документи, глава Верховного суду України Ярослав Романюк, всі троє суддів звинувачуються за частиною 2 статті 375 Кримінального кодексу - прийняття неправомірного рішення з мотивів особистої зацікавленості. З такими порушеннями судді Кицюк і Царевич розглядали справи по АвтоМайдану, а суддя Вовк - майновий спір.

Також глава ВСУ зазначив, що судді Кицюк і Царевич ухиляються від виконання своїх процесуальних обов'язків, у зв'язку з цим Генеральна прокуратура просить дати згоду на їх арешт.

Що стосується судді Вовка, то його нинішнє місце перебування не встановлено ні за місцем реєстрації, ні за місцем проживання, ні за місцем роботи. У зв'язку із цим для забезпечення виконання ним процесуальних дій також необхідна згода парламенту на його арешт. Суддя Сергій Вовк не з'явився і на сьогоднішнє пленарне засідання, на якому були присутні Оксана Царевич і Кицюк.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини