RU

Рада дала добро на залучення Мельничука до відповідальності

03.06.2015, 13:34
Рада дала добро на залучення Мельничука до відповідальності - Фото
Сергей Мельничук
Верховна Рада дала згоду на притягнення народного депутата Сергія Мельничука до кримінальної відповідальності.
За це рішення проголосували 262 парламентарія. Згода ВР на притягнення до відповідальності тягне за собою автоматичне позбавлення депутатського імунітету.

У той же час, як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, депутати відмовили прокуратурі в згоді на затримання і арешт Мельничука. За те, щоб дати згоду на затримання Мельничука, проголосували 32 депутати. За те, щоб дати згоду на арешт - 16 парламентаріїв.

Нагадаємо, Сергія Мельничука прокуратура підозрює в організації озброєної банди, викраденні людей, нападі на підприємства. Виконуючий обов'язки генпрокурора Володимир Гузир пояснив, що прокуратура також просить дозволу на затримання та арешт народного депутата Сергія Мельничука в зв'язку з тим, що має докази про те, що він погрожував одному з викрадених ним людей, а також у зв'язку з тим, що банда, в організації якої він підозрюється, розташовувала великою кількістю зброї - близько тисячі одиниць автомата Калашникова.

Мельничук у своєму виступі в парламенті зазначив, що з усіх епізодів, за якими він підозрюється, він безпосередньо брав участь тільки в одному. Йдеться про затримання діловода батальйону Айдар Оксани Капісь. При цьому Мельничук наголосив, що ні він, ні його підлеглі Капісь не затримували, а виявивши місцезнаходження діловода, що бігла з місця дислокації батальйону разом з документами, викликав наряд міліції.

Мельничук також заявив, що Ігор Радченко, у викраденні якого його також підозрюють, готував зрив проукраїнського мітингу в Луганській області. На підтвердження своїх слів він продемонстрував залу відеозапис з мобільного телефону, на якому Радченко каже про зрив мітингу.

Раніше в рамках того ж засідання Верховна Рада проголосувала за позбавлення депутатської недоторканності ще одного парламентарія -  Сергія Клюєва.

2 червня після засідання регламентний комітет визнав законними подання ГПУ щодо нардепів Клюєва та Мельничука. Останнього, за яким Генпрокуратура направила до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, підозрюють у бандитизмі. У відповідь на це 29 травня Мельничук подав до суду на керівника Генеральної прокуратури Віктора Шокіна.

Читайте також: Клюєв і Мельничук - випробування комітетом

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини