RU

Рада змінила регламент, відкривши дорогу "антиколомойському" закону

16.04.2020, 16:14
Рада змінила регламент, відкривши дорогу
Верховна Рада (Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Верховна Рада прийняла в другому читанні законопроект №1043 про зміни до регламенту парламенту для протидії зловживанню правами нардепів у процесі законодавчої процедури.

Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Законопроект підтримали 242 нардепи, проти проголосували 15, утримались 60.

Голосування по фракціях:

Изменения в Регламент - голосование по фракциям

Зміни в регламенті дозволять значно прискорити розгляд "антиколомойського" законопроекту, до якого подано більше 16 000 поправок.

Закон запроваджує особливу процедуру розгляду законопроекту в другому читанні в разі, якщо кількість запропонованих до нього поправок перевищує 500 і в п'ять разів або більше перевищує кількість початкової редакції законопроекту.

Особлива процедура буде застосовуватися за пропозицією, підписаною не менше як третиною нардепів від конституційного складу Ради, і підтриманою рішенням Ради більшістю голосів.

Підписуйтесь на розсилки Liga.net - тільки головне у вашій пошті

Якщо рішення про особливу процедуру прийнято, кожна фракція або група зможуть визначити не більше п'яти пропозицій або поправок, які не підтримані комітетом, на яких вона наполягає.

Кожен позафракційний депутат, чиї поправки не враховані комітетом, зможе визначити не більше однієї поправки, на якій він наполягає.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини