RU

Рада займеться прибутками громадян, тестуванням знань і будівництвом житла

17.03.2009, 08:14

Сьогодні народні депутати України планують розглянути проекти Податкового і Митного кодексів, заслухати звіт голови СБУ, узаконити зовнішнє тестування і вдосконалити державне регулювання у сфері будівництва житла, а також легалізувати доходи юридичних і фізичних осіб. Такі питання передбачені порядком денним пленарного засідання Верховної Ради України на вівторок, 17 березня.

Зокрема, депутати збираються розглянути урядовий законопроект про внесення змін до низки законів України щодо зовнішнього незалежного оцінювання знань N3675, проект змін до низки законів щодо вдосконалення державного регулювання у сфері будівництва житла N2464. Крім цього, парламентарі розглянуть проект змін до законів з питань забезпечення житлом громадян N2193 і законопроект про будівельні норми N2587.

Крім того, на попередній порядок денний включено проект змін до Закону "Про вибори депутатів ВР АР Крим, місцевих рад і сільських, селищних, міських голів" (щодо одночасного проведення виборів) N3627, проект закону про легалізацію доходів юридичних і фізичних осіб N1289, проект змін до Закону "Про державну реєстрацію юридичних осіб і фізичних осіб підприємців" (щодо права здійснювати підприємницьку діяльність без ідентифікаційного номера) N2715.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини