RU

Рада Європи чекає чесного і справедливого суду над Тимошенко

16.09.2011, 17:39

Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд сподівається, що судовий процес над екс-прем'єром Юлією Тимошенко буде прозорим і справедливим. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів.

Як повідомляє прес-служба БЮТ, Ягланд наголосив: "Я передав нашу занепокоєність, яка є у багатьох, міністру закордонних справ (Костянтину Грищенку, - ред.). Я сказав, що всі ми чекаємо, що цей судовий процес буде чесним і справедливим, повністю відкритим і прозорим".

Генсек Ради Європи зазначив, що українські державні органи влади повинні в своїй діяльності керуватися принципом верховенства права. "Ми повинні працювати відповідно до наших власних стандартів і, передусім, стандартами верховенства права. І це повинно бути основоположним принципом як для нас, так і для українських органів влади", - вважає Ягланд.

Нагадаємо, раніше сьогодні ЗМІ написав, що президент Віктор Янукович і європейські політики шукають спосіб звільнити Тимошенко з-під варти, зберігши при цьому обличчя української влади. Один з варіантів, який зараз ніби узгоджується з переговорниками з Європи, передбачає внесення змін до Кримінального кодексу і декриміналізації статті, по якої Тімошенко пред'явлене обвинувачення. Інший варіант звільнення Тімошенко ніби передбачає напрям справи Тимошенко на дорозслідування.

Заступник глави Адміністрації президента Андрій Портнов сьогодні повідомив, що президент на наступному тижні внесе до Верховної Ради зміни до Кримінального кодексу, КПК і Кодекс адміністративних правопорушень щодо декриміналізації економічних злочинів.

Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини