12.07.2018, 17:22

Рада виправила закон про антикорупційний суд

Рада виправила закон про антикорупційний суд - Фото

Ця редакція правки повністю відповідає вимогам МВФ, зазначив депутат Сергій Алексєєв

Реклама
Реклама

За зміни до закону про судоустрій і статус суддів у зв'язку з прийняттям закону про антикорупційний суд 7441 у другому читанні і в цілому проголосували 254 депутати, передає кореспондент LIGA.net.

Депутати підтримали правку, за якою апеляція на рішення, прийняті до створення антикорупційного суду, подається в апеляційну палату антикорупційного суду.

"Ця редакція правки повністю відповідає вимогам МВФ", - повідомив, представляючи остаточну редакцію документа, депутат Сергій Алексєєв.

Він зазначив, що таким чином парламент повернувся до редакції запропонованої президентом в першому читанні проекту закону про Вищий антикорупційний суд.

Цю норму раніше закликали виправити правозахисники. Венеціанська комісія не пізніше заявила, що не вимагала включення в закон норми про апеляцію, а в Раді запевнили, що вона нібито відповідає висновкам експертів "Венеціанки".

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама