Рада суддів заявила про тиск з боку офісу Зеленського

21.06.2019, 16:08
Рада суддів заявила про тиск з боку офісу Зеленського - Фото
Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Рада суддів України (РСУ) повідомила в  Facebook про тиск з боку офісу президента Володимира Зеленського.

На сьогодні, 21 червня, заплановано чергове засідання для вирішення питання про скликання позачергового з'їзду суддів з метою обрання суддів RCE і членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

"Напередодні, сьогодні вночі і вранці до мене почала надходити інформація від суддів з різних регіонів України, членів Ради суддів України про те, що з Адміністрації президента України главам судів надходять телефонні дзвінки з вимогою дати розпорядження делегованим від цих судів до Ради суддів України членам зірвати проведення засідання Ради суддів ", - розповів Суддя Верховного суду, голова РСУ Олег Ткачук.

За його словами, спроби підірвати довіру до судової влади також були помітні 19 червня на зустрічі заступника глави офісу Зеленського Руслана Рябошапки і заступника голови РСУ Вадима Бутенка.

"Ніколи раніше працівники апарату Адміністрації президента не дозволяли собі публічно демонструвати керівну і спрямовуючу роль у судовій владі", - підкреслив Ткачук.
Він повідомив, що звернувся до Зеленського з вимогою вжити невідкладних заходів.

Раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко повідомив, що, за його даними, глава КСУ Наталя Шаптала мінімум двічі за останній час була в АП і особисто зустрічалася із Зеленським. Шаптала це заперечує і каже, що зустрічей із Зеленським у неї було тільки дві, обидві вони були публічними.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Что вы знаете о психотерапии?