RU

Рада схвалила допуск підрозділів НАТО в Україну

26.02.2019, 13:33
Рада схвалила допуск підрозділів НАТО в Україну - Фото
Верховная Рада (фото - Евгений Пилипенко / LIGA.net)

До грудня 2019 планується проводити навчання на Яворівському полігоні за участю підрозділів США і інших країн-членів НАТО.

Загальна кількість сил до 13 тисяч військовослужбовців з озброєнням і технікою, до шести літаків і вертольотів. У червні-жовтні 2019 року планується провести українсько-американські навчання Репід Трайдент 2019 на Яворівському полігоні.

Загальна кількість сил - до 4200 військовослужбовців з озброєнням і технікою, до 30 одиниць колісної техніки і до 23 літаків і вертольотів.

У червні-вересні в акваторії Чорного моря пройдуть українсько-американські навчання Сі Бриз 2019. Загальна чисельність до 3750 військовослужбовців з озброєнням і технікою, до 40 кораблів, до двох підводних човнів, до 41 літаків і вертольотів.

Також планується провести українсько-румунське навчання Ріверайн 2019 в районі Дунаю і акваторії Чорного моря, багатонаціональні навчання Кленова Арка 2019 в Житомирській області, українсько-Британські вчення Воріер Вотчер 2019 Миколаївській області.

7 лютого Рада зобов'язала уряд, президента і себе ввести Україну в ЄС і Організацію Північноатлантичного договору. Відповідні зміни закріплено в Конституції у вигляді законопроекту під номером  9037.

LIGA.net публікувала поіменний список парламентаріїв, які голосували або не голосували в Раді.

Читайте також: Україна вписала курс на НАТО і ЄС до Конституції. Що це означає
Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини