RU

Рада розійшлася до 18:00

31.10.2008, 15:13

У роботі Верховної Ради оголошено перерву до 18:00. Про це повідомив Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, під час перерви буде узгоджено законопроект "Про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи і про внесення змін до деяких законодавчих актів України".

"Нам треба зустрітися о шостій годині, раніше ми фізично не встигнемо зустрітися. Тобто, 3 години 15 хвилин буде на узагальнення всіх пропозицій, прийнятих депутатами", - наголосив спікер, додавши, що о 17:00 він чекає керівників фракцій на погоджувальну раду.

Депутати розглянули 136 поправок до антикризового законопроекту, частину з яких проголосували і прийняли. При цьому поправка Ксенії Ляпіної, внесена з голосу, про включення норми щодо фінансування дострокових виборів в антикризовий законопроект, була сприйнята депутатами від БЮТ негативно. Вони зажадали негайного зняття її з розгляду, і заблокували трибуну.

Після оголошення перерви БЮТівці розійшлися.

Нагадаємо, поправка К. Ляпіної передбачає виділення 417,5 млн. грн. на проведення позачергових виборів народних депутатів.

29 жовтня ВР прийняла у першому читанні законопроект "Про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи і про внесення змін до деяких законодавчих актів України", поданий Президентом України Віктором Ющенком. За таке рішення у середу проголосувало 248 народних депутатів. Відповідно до Постанови про прийняття законопроекту у першому читанні, профільному Комітету ВР доручено врахувати пропозиції всіх авторів альтернативних законопроектів при підготовці до другого читання.

Про боротьбу України з кризою читайте у статті "Віддача Тимошенко. Перше читання" >>>

Усе про ситуацію в парламенті>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини