RU

Рада рекомендує створити базу даних іноземних педофілів

23.12.2009, 15:35

Верховна Рада рекомендує Кабінету Міністрів затвердити порядок виявлення при в'їзді в Україну іноземців, причетних до педофілії. На думку народних депутатів, в Україні повинна бути створена відповідна база даних про таких громадян. Це передбачено постановою "Про інформацію Генеральної прокуратури України і Міністерства внутрішніх справ України щодо діяльності правоохоронних органів у зв'язку з поширенням останнім часом у засобах масової інформації повідомлень про вчинення злочинних дій проти статевої свободи і статевої недоторканності неповнолітніх" N5273. За цю постанову сьогодні проголосували 326 народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Генеральній прокуратурі депутати рекомендують перевірити, як розслідувалися кримінальні справи за фактом розбещування неповнолітніх, порушені протягом останніх трьох років. Крім того, Генпрокуратурі рекомендовано подати свої пропозиції щодо вдосконалення діяльності підрозділів МВС, а у разі потреби - притягнути до відповідальності винних у злочинних діях або бездіяльності.

Службі безпеки і Мінтрансу парламентарії рекомендують вжити заходів щодо контролю за Інтернет-провайдерами, послугами яких користуються педофіли, і позбавляти їх ліцензії у разі поширення інформації з елементами дитячої порнографії.

Нагадаємо, восени член Партії регіонів Вадим Колєсніченко заявив, що у МДЦ "Артек" ґвалтували дітей. Пізніше депутат від БЮТ Григорій Омельченко зазначив, що у цій справі фігурують прізвища трьох депутатів Верховної Ради. Зокрема у ЗМІ згадуються прізвища депутатів від БЮТ. Водночас глава МВС Юрій Луценко повідомив, що у справі про розбещування неповнолітніх депутати не згадуються.

Президент Віктор Ющенко дав Генпрокуратурі доручення протягом 10 днів розібратися у справі про розбещування неповнолітніх і доповісти про результати особисто йому. Поки офіційні результати розслідування Генеральна прокуратура ще не оприлюднила.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
Скандал з розбещуванням дітей у Криму: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини