RU

Рада рекомендує податковій і СБУ дати ЗМІ спокій під час виборів

19.10.2010, 12:20
Рада рекомендує податковій і СБУ дати ЗМІ спокій під час виборів - Фото
e4ab54a348ac16a48913009a4abe5219.jpg

Рада рекомендує податковій і СБУ дати ЗМІ спокій під час виборів

Верховна Рада рекомендувала податковим службам скасувати графіки перевірок ЗМІ на період виборчої кампанії у справі виборів до місцевих органів влади 31 жовтня. За відповідну постанову N7100 проголосували 364 народні депутати.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, спікер Володимир Литвин пообіцяв: "Завтра ця постанова буде опублікована у "Голосі України".

Перед голосуванням В.Литвин на прохання народного депутата Юрія Кармазіна включив у проект постанови рекомендацію відмовитися від перевірок ЗМІ не тільки Державною податковою адміністрацією, але й правоохоронними органами. Реагуючи на прохання Ю.Кармазіна, розшифрувати, що є такі правоохоронні органи, як СБУ, Генеральна прокуратура та інші, В.Литвин сказав: "Розшифруємо під час підготовки до опублікування".

Крім того, Кабінету Міністрів пропонується вжити заходів щодо припинення перевірок ЗМІ відповідними службами органів виконавчої влади. Як зазначив у своєму виступі віце-спікер Микола Томенко, за інформацією, що є у нього, нерідко представники санепідемслужби, а також служби пожежної безпеки, інших структур своїми перевірками намагаються відрегулювати діяльність "незручних" ЗМІ.

Нацраді з питань телебачення і радіомовлення постанова N7100 рекомендує скасувати графіки перевірок телерадіоорганізацій.

Нагадаємо, вчора на засіданні погоджувальної ради депутати говорили про необхідність закріпити у законі норму про заборону перевірок ЗМІ у період виборів, щоб не розглядати її окремими постановами під час кожної виборчої кампанії.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
ЗМІ і реклама: добірка новин>>>
Місцеві вибори – 2010: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини