RU

Рада рекомендує Кабміну зняти заборону на мітинги в період епідемії

05.11.2009, 11:38

Нардепи рекомендують Кабміну переглянути рішення про обмеження масових зборів в період епідемії, яка збіглася з передвиборним періодом, оскільки це обмежує гарантовані Конституцією виборчі права громадян. Відповідну поправку в проект постанови Верховної Ради про першочергові заходи з протидії поширенню пандемічного грипу N5302 підтримали 228 народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, згідно з поправкою, проект постанови Верховної Ради буде доповнений такою рекомендацією: "Переглянути комплекс встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2009 N1152 обмежень з точки зору необхідності забезпечення гарантованих Конституцією України виборчих прав громадян".

Нагадаємо, 30 жовтня Кабмін прийняв постанову "Про запобігання поширенню грипу типу А/H1N1/Каліфорнія/04/09 і гострих респіраторних захворювань серед населення" N1152 , яким оголосив в Україні вищий рівень небезпеки поширення грипу типу А/Н1N1/Каліфорнія/04/09 і заборонив проведення всіх масових заходів і ввів карантин на три тижні в дев'яти областях.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
Свинячий грип: добірка новин>>>
Боротьба з небезпечними захворюваннями: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини