RU

Рада просить РНБО ввести санкції проти 112 Україна і NewsOne

04.10.2018, 13:13
Рада просить РНБО ввести санкції проти 112 Україна і NewsOne - Фото
Верховная Рада (фото — Евгений Пилипенко / LIGA.net)

Депутати просять Раду національної безпеки і оборони України ввести санкції проти власників телеканалів 112 і Newsone. Про це повідомляє кореспондент LIGA.net.

За постанову про пропозицію ввести персональні санкції №9157 проголосували 229 депутатів.

Рішення прийнято після розгляду петиції, яка набрала на сайті парламенту більше 25 тисяч голосів.

Депутати подають в РНБОУ пропозицію ввести такі санкції як блокування активів, недопуск виведення капіталів за кордон, припинення виконання економічних і фінансових зобов'язань, анулювання ліцензій, заборону користуватися радіочастотним ресурсом України, відмову надавати телекомунікаційні послуги, повну або часткову заборону операцій з цінними паперами, заборону видавати ліцензію Нацбанку на інвестиції в іншу країну і валютні операції, заборону передачі прав інтелектуальної власності.

Ці та інші санкції РНБОУ пропонується ввести відносно ТОВ "Аріадна ТВ", ТОВ "Новий формат ТВ", ТОВ "ТВ Вибір", ТОВ Телерадіокомпанія 112-ТВ, ТОВ "Лідер ТВ", ТОВ "Партнер ТВ", ТОВ "Новини 24 години ".

У документі сказано, що в діяльності цих юросіб постійно фіксуються ознаки пропаганди і поширення ідеології тероризму.

30 вересня петиція про "припинення антиукраїнської діяльності телеканалів 112 Україна і NewsOne набрала більше 25 тисяч голосів, які необхідні для її подальшого розгляду у Верховній Раді.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини