RU

Рада прийняла заяву про збитий Іраном український лайнер

14.01.2020, 18:01
Рада прийняла заяву про збитий Іраном український лайнер - Фото
Кабіна пілотів збитого в Ірані Boeing (Фото: прес-служба президента/Facebook)

Верховна Рада поклала повну відповідальність за катастрофу українського Boeing 737 в Тегерані на Іран.

За проголосували 368 депутатів.

Парламент вимагає від Ірану забезпечити прозоре розслідування й закликає іноземні держави виробити на підставі його результатів ряд правил, які дозволять уникнути подібних трагедій в майбутньому.

"Трагедія, що сталася в небі над Тегераном, привернула увагу до наявних системних проблем в організації авіаруху цивільних літаків над територією Ісламської Республіки Іран, які вимагають ретельного вивчення і вирішення", - наголошується в заяві.

Вчора на засіданні комітету із зовнішньої політики співголова фракції Європейська солідарність Ірина Геращенко та лідер партії Голос Святослав Вакарчук  зажадали внести в заяву заклик до органів держвлади професійно, повно та своєчасно інформувати суспільство про результати розслідування. Вони заявили про наявність комунікаційних проблем між державою і суспільством під час висвітлення дій України в зв'язку з трагедією. У Слузі народу, у якої більшість в комітеті, критику дій влади не підтримали, але заклик до держорганів про повне інформування суспільства про розслідування в підсумковий текст документа увійшов.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини