RU

Рада позбавила депутатських повноважень сумісників, але не всіх

04.02.2011, 13:30
Рада позбавила депутатських повноважень сумісників, але не всіх - Фото
ab34e0a7a050eeb7c7d80297517b0bc1.jpg

Рада позбавила депутатських повноважень сумісників, але не всіх

Верховна Рада України припинила депутатські повноваження дев'яти сумісників.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, за дострокове припинення повноважень народного депутата Володимира Демішкана проголосували 378 народних депутатів, за позбавлення повноважень Миколи Джиги проголосували 382 народні депутати, Григорія Ілляшова - 385, Миколи Злочевського - 387 голосів, Леоніда Фесенка - 389, Дмитра Саламатіна - 365, Олексія Боярчука - 383, Ігоря Калетника - 346 голосів.

Глава профільного комітету Володимир Макеєнко повідомив про те, що народні депутати Геннадій Васильєв, Василь Горбаль і Микола Шершун подали заяву про дострокове складання депутатських повноважень у зв'язку з призначенням до виконавчих органів влади, однак потім у зв'язку зі звільненням з посад відкликали свої заяви про складання депутатських повноважень.

Також сьогодні за рішенням парламенту було розглянуто питання дострокового позбавлення повноважень народного депутата Олега Бабаєва без відповідного рішення профільного комітету. О.Бабаєв написав заяву про дострокове складання депутатських повноважень після обрання мером міста Кременчука, однак комітет ще його заяви не розглядав. Пропозицію розглянути це питання без рішення комітету підтримали 364 народні депутати, за складання депутатських повноважень О.Бабаєва проголосували 369 парламентаріїв.

Нагадаємо, опозиція пропонувала позбавити повноважень депутатів-сумісників ще на початку січня цього року. Також відомо, що раніше заяви про складання депутатських повноважень написали усі депутати-сумісники, крім Владислава Каськіва. Представник Президента у Верховній Раді Юрій Мірошніченко повідомив депутатам, що незважаючи на Указ Президента України про призначення В.Каськіва керівником робочої групи "Національні проекти" Комітету економічних реформ, ще не створена юридична особа. "Тобто ми зараз, звільнивши його з роботи у Верховній Раді, не зможемо говорити про те, що він є членом виконавчого органу влади", - пояснив він.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини