RU

Рада потурбувалася про зменшення черг на кордоні з Польщею

06.07.2010, 15:20

Верховна Рада прийняла Закон "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і урядом Республіки Польща про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України і урядом Республіки Польща про співпрацю під час здійснення контролю осіб, товарів і транспортних засобів, які перетинають українсько-польський державний кордон, підписаний у м. Київ 25 червня 2001 року". За таке рішення сьогодні проголосували 342 парламентарія.

У пояснювальній записці до Закону сказано, що вступ внаслідок цього документа сприятиме підвищенню рівня охорони державного кордону, забезпеченню високої якості функціонування пунктів пропуску через державний кордон і скороченню часу проведення контролю.

Крім того, зазначається, що реалізація угоди сприятиме збільшенню потоку пасажирів і транспортних засобів, скороченню часу на проходження видів контролю, зменшенню черг автотранспорту, зменшенню кількості скарг і заяв, зменшенню випадків порушень з боку контрольних служб, зростанню якості, результативності і підвищенню надійності усіх видів контролю на кордоні з Республікою Польща.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини