RU

Рада почала розгляд питання відставки Кабміну Тимошенко

03.03.2010, 11:00

Парламент почав розгляд питання відставки Кабміну. У ложі уряду присутні Перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов і члени Кабінету Міністрів. Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко поки немає, хоч її виступ запланований.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, з парламентської трибуни від ініціаторів відставки виступає регіонал Микола Азаров.

Перш ніж Голова Верховної Ради Володимир Литвин запросив на трибуну М.Азарова, народний депутат від НУНС Юрій Кармазін заявив, що депутатам не був своєчасно розданий проект, і не всі встигли підготувати свої питання.

У свою чергу, спікер наголосив, що матеріали були спрямовані в комітети Верховної Ради того ж дня, коли Олександр Єфремов після доопрацювання зареєстрував у парламенті проект постанови про відповідальність Кабміну, тобто 24 лютого.

Ю.Кармазін також нагадав, що голосування за призначення нинішнього українського уряду проводилося руками, і попросив заблокувати картки народних депутатів, відсутніх у залі без поважних причин.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада вирішить долю Кабміну Юлії Тимошенко. О 10:00 почалося засідання парламенту, і першим питанням порядку денного є проект постанови регіонала Олександра Єфремова "Про відповідальність Кабінету Міністрів України" N6098.


Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини