RU

Рада не звільнила антикорупціонерів від подачі декларацій

03.04.2018, 15:40
Рада не звільнила антикорупціонерів від подачі декларацій - Фото
Владимир Гройсман (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Верховна Рада провалила законопроекти про звільнення антикорупціонерів від електронного декларування. Про це повідомляє із залу засідань парламенту кореспондент LIGA.net.

Парламентарії не підтримали депутатський проект змін до закону про запобігання корупції з приводу особливостей фінансового контролю за окремими категоріями осіб №6271, яким пропонувалося звільнити від подання електронних декларацій фізосіб, які отримують кошти на проекти по боротьбі з корупцією.

Також депутати не підтримали президентський проект змін до деяких законів щодо відкритості інформації про використання міжнародної технічної допомоги №6674. Проектом пропонувалося скасувати необхідність подання декларації Антикорупціонер. У той же час громадські організації повинні оприлюднити інформацію про їх фінансування, якщо річний дохід перевищує 300 прожиткових мінімумів.

Читайте також: Американські експерти озвучили ключові для України реформи

Президент Петро Порошенко заявив, що введення електронного декларування для активістів, прийняте в минулому році, було помилкою.

20 березня посли країн Великої сімки закликали Київ скасувати електронне декларування для громадських організацій, які борються з корупцією.

2 квітня антикорупційний комітет Ради навіть не приступив до розгляду цього питання, оскільки не зібрався кворум.

Читайте також: Держдеп закликав Україну скасувати декларації для антикорупціонерів

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини