RU

Рада не змогла з першого разу узгодити порядок денний

21.10.2008, 11:33

Народні депутати не змогли з першого разу сформувати порядок денний роботи парламенту на сьогодні.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Голова ВР Арсеній Яценюк пропонував внести до порядку денного два законопроекти - "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо забезпечення виборчих прав громадян) № 3294, а також "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік і про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо фінансування підготовки і проведення позачергових виборів народних депутатів України)" № 3283.

Перш ніж поставити ці питання на голосування, А. Яценюк зазначив, що формування порядку денного здійснюється відповідно до вимог Регламенту. Так, відповідно до Регламенту, на минулому засіданні погоджувальної ради було прийнято два рішення - голосування за внесення до порядку денного законопроекту про внесення змін до Держбюджету-2008, а також про внесення змін до деяких законів України щодо організації виборчого процесу.

Говорячи про внесення змін до Закону про Держбюджет, спікер звернув увагу на те, що раніше йшлося тільки про виділення коштів на вибори, однак після вчорашнього засідання РНБО було висловлено ряд нових пропозицій. "Що зараз змінилося в цьому законопроекті? Це зараз не законопроект, який основною метою ставить фінансування виборів. Це законопроект, який сьогодні мною з ранку, в тому числі, правився для того, щоб ми вирішили два основоположні питання", - сказав А. Яценюк, додавши, що йшлося про гарантування внесків фізичних осіб і про необхідність проведення приватизації. А. Яценюк зазначив, що на такій пропозиції наполягає Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, яка пропонує винести на приватизацію об'єкти, які гіпотетично можуть бути придбані.

"Вчорашнім рішенням ми погоджено підійшли до питання, що такі кошти від приватизації повинні прямувати виключно в стабілізаційний фонд, і цей стабілізаційний фонд може використовуватися на основі окремо прийнятого Закону", - сказав А. Яценюк.

Нагадаємо, вчора в своєму телезверненні Президент Віктор Ющенко повідомив, що на декілька днів поновлює роботу Верховної Ради. Це необхідно для прийняття парламентом пакету законодавчих актів, спрямованих на боротьбу з наслідками фінансової кризи.

Глава української держави уточнив, що голосування на дострокових парламентських виборах переноситься з 7 на 14 грудня.

Детальніше про розвиток подій навколо парламентських виборів у матеріалі "Пригоди бравого Указу" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини