RU

Рада не змінюватиме Держбюджет до Указу Президента про розпуск парламенту

08.10.2008, 14:20

Верховна Рада не розглядатиме зміни до законів "Про Держбюджет на 2008 рік" і "Про вибори народних депутатів України" для забезпечення дострокових парламентських виборів до обнародування Указу Президента про припинення повноважень чинного парламенту. Про таке рішення керівників фракцій повідомив Голова ВР Арсеній Яценюк.

"Одностайно прийнято рішення щодо розгляду будь-якого пакету законодавства про фінансування і про проведення можливих дострокових виборів виключно після того, як буде обнародувано рішення про припинення повноважень Верховної Ради України", - сказав А. Яценюк, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Спікер зазначив, що відповідні питання за рішенням керівників усіх фракцій можуть з'явитися на порядку денному тільки після того, як парламент проінформують про застосування щодо Верховної Ради статті 90 Конституції України і про підписання відповідного Указу Президентом України.

Нагадаємо, Президент України пропонує народним депутатам законодавчо забезпечити проведення дострокових виборів до видання Указу про розпуск Верховної Ради, щоб не позбавляти країну можливості обрати новий парламент. Так позицію Віктора Ющенка в інтерв'ю журналістам пояснив народний депутат від "Нашої України-Народної самооборони" Руслан Князевич.

У свою чергу, перший віце-спікер Олександр Лавринович заявив, що до появи Указу Президента про дострокове припинення повноважень Верховної Ради парламент не прийматиме жодних рішень щодо забезпечення дострокових парламентських виборів.

Досьє на Арсенія Яценюка >>>

Усе про Коаліціаду-2008>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини