RU

Рада не занепокоїлася пропозицією комуністів змінити гімн України

09.07.2010, 13:15

Верховна Рада вирішила не непокоїти Президента України Віктора Януковича з приводу ініціативи луганської організації КПУ щодо зміни українського гімну.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за те, щоб підтримати запит депутата від БЮТ Володимира Яворівського до Президента України щодо ініціативи луганської організації КПУ змінити слова гімну України і покласти його на музику гімну УССР, що, за словами парламентарія, є наступом на державні символи України і потребує негайного реагування з боку глави держави, проголосували 109 народних депутатів з 150 необхідних.

Водночас парламентарії підтримали запит комуніста Євгена Царькова до Президента України щодо недопущення надання державному стадіону у Львові назви "Лемберг" або імені Степана Бандери. "За" проголосували 235 народних депутатів з 150 необхідних. За те, щоб направити запит Президенту, проголосували 236 депутатів з 226 необхідних.

Крім того, Глава ВР Володимир Литвин зачитав запит до Генерального прокурора Олександра Медведька групи народних депутатів Ірини Геращенко (НУНС) та інших щодо перевірки інформації про встановлення нагляду за журналістами і керівництвом каналу ТВі.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини