RU

Рада не захотіла розглядати скасування статті Тимошенко

05.10.2011, 12:11
Рада не захотіла розглядати скасування статті Тимошенко - Фото
9e9334c03807e596230b173568369e56.jpg

Рада не захотіла розглядати скасування статті Тимошенко

Депутати включили до порядку денного президентський законопроект щодо декриміналізації економічних злочинів і провалили опозиційні, що стосуються декриміналізації статей, за якими судять лідерів опозиції. За те, щоб включити в порядок денний проект змін до деяких законодавчих актів України (щодо гуманізації відповідальності за правопорушення в сфері господарської діяльності) N9221, проголосували 263 картки народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за те, щоб включити в порядок денний проект змін до ст. 364 Кримінального кодексу України (щодо декриміналізації відповідальності окремих посадових осіб) N9157, проголосували 154 картки народних депутатів при 226 необхідних.

Представляючи документ, народний депутат від НУНС Вячеслав Кириленко зауважив, що поданий ним законопроект передбачає, що політики повинні нести політичну відповідальність за політичні рішення, якщо в їх діях немає корисливих мотивів.

Кириленко наголосив, що вже стало очевидним, що справи проти Юрія Луценка та Юлії Тимошенко шиті білими нитками, судові процеси зайшли в глухий кут. І декриміналізація статей, за якими судять лідерів опозиції, дозволить розрядити ситуацію. Він зазначив, що в іншому випадку напруження як всередині країни, так і за її межами лише зростатиме.

Також депутати не включили в порядок денний проект змін до деяких законів України (щодо введення європейських стандартів в кримінальній юстиції) N9165 народного депутата Арсенія Яценюка. За проголосували 160 карток. Також не включили проект змін в ст. 6 Кримінально-процесуального кодексу України (щодо обставин, які виключають провадження у кримінальній справі) N9230 народного депутата Геннадія Москаля, за проголосували 162 картки.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини