RU

Рада не захотіла розглядати ідею саджати у в'язницю за "депутатське піаніно"

20.04.2011, 14:35
Рада не захотіла розглядати ідею саджати у в'язницю за
c96da88a2ea56dafa871319b9d719f10.jpg

Рада не захотіла розглядати ідею саджати у в'язницю за "депутатське піаніно"

Народні депутати вирішили не розглядати законопроект про кримінальну відповідальність для тих своїх колег, які всупереч Конституції України голосують за інших.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, згідно із законопроектом, несанкціоноване втручання у роботу електронної системи голосування Верховної Ради, яке призвело до втрати, підроблення, блокування, спотворення процесу оброблення інформації, карається обмеженням свободи на термін від 3 до 5 років або позбавленням волі на термін до 3 років з позбавленням права обіймати певні посади на термін до 2 років.

За використання картки іншого народного депутата, зокрема дубліката, при реєстрації і голосуванні за допомогою електронної системи пропонується карати позбавленням волі на термін від 5 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 5 років.

Проте, за включення до порядку денного проекту закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо введення відповідальності за порушення порядку персонального голосування народними депутатами України) (N8086) проголосували лише 79 народних депутатів з 226 необхідних.

Як пояснив автор законопроекту Арсеній Яценюк, різниця між результатами письмової реєстрації і реєстрації електронними картками народних депутатів у середньому становить від 100 до 200 народних депутатів.

"У тому випадку, якщо парламент і далі ігноруватиме основну конституційну норму, а саме статтю 84 Конституції України, яка передбачає персональне голосування депутата, у принципі, парламент треба закривати. На цьому ми зекономимо мільярд гривень", - сказав депутат.

Арсеній Яценюк: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини