RU

Рада намагається "поправити" закон про президентські вибори

03.02.2010, 11:57

Верховна Рада України розглядає проект змін до Закону "Про вибори Президента України". У свою чергу, БЮТ називає фальшивкою таблицю поправок до законопроекту.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, незважаючи на стовпотворіння біля парламентської трибуни Голова ВР Володимир Литвин оголосив початок розгляду питання. Заступник лідера фракції БЮТ Андрій Кожем’якін пояснив сьогоднішні дії БЮТ тим, що таблиця поправок, роздана до законопроекту, на думку бютівців, незаконна. Кожем’якін наголосив, що профільний парламентський комітет не збирався і ще не всі народні депутати встигли подати свої пропозиції до законопроекту. Він також нагадав, що рішення про підготовку законопроекту до другого читання за скороченою процедурою не було прийнято. Отже, у депутатів є час подавати свої поправки до 11 лютого. А.Кожем’якін наголосив, що таблиця поправок підготовлена за вказівкою заступника Голови ВР Олександра Лавриновича. "Апарат (Верховної Ради, - ред.) підготував цю фальшивку. Це фактично вчинення злочину", - сказав він.

У свою чергу, перший заступник глави профільного комітету Ольга Боднар поцікавилася, чи читав В.Литвин її вчорашній лист, в якому йдеться про те, що комітет не приймав рішення щодо цього законопроекту і не затверджував таблицю поправок, оскільки члени комітетів не можуть позбавити народного депутата права подавати свої поправки до 11 лютого. "Ми не знаємо, що це за таблиця, може, її на вулиці знайшли", - сказала вона.

В.Литвин зазначив, що лист отримав тільки сьогодні вранці. "Вночі я листів не читаю. Вночі я займаюся іншим", - сказав він. Спікер проінформував народних депутатів про те, що апарат, готуючись до позачергового засідання, звів цю таблицю з пропозицій, які є, і виконав таким чином свою технічну функцію.

Наразі депутати обговорюють поправки, які є, жодна з них поки не прийнята.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини