RU

Рада може скасувати політреформу-2004 через півроку

16.09.2010, 15:20

Верховна Рада України може скасувати Конституційну реформу 2004 року мінімум через півроку. Про це заявив народний депутат (НУНС) Юрій Ключковський під час "круглого столу" на тему: "Ймовірність скасування Конституційної реформи 2004 р." в Інституті Горшеніна.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Ключковський повідомив, що йому відомо про плани Конституційного Суду прийняти рішення про скасування змін до Конституції України, внесених Законом N2222, і доручити Верховній Раді внести зміни до Конституції, щоб заповнити пропуски Основного Закону.

За словами депутата, для подібного рішення парламенту знадобиться півроку, оскільки для відповідної процедури треба дві сесії ВР.

Ю.Ключковський наголосив, що більш ніж півроку Україна буде існувати фактично без трьох розділів Конституції, які визначають повноваження гілок влади. "У державі виникне конституційний хаос… Це призведе до краху держави", - наголосив політик, додавши, що такі рішення будуть фактом узурпації влади з боку Конституційного Суду.

Нагадаємо, раніше Міністр юстиції Олександр Лавринович заявив, що порушення процедури внесення змін до Конституції України у 2004 році можуть стати підставою для визнання змін неконституційними.

Раніше КСУ почало перевірку політреформи 2004 року на конституційність. Конституційне подання у КСУ було подано за підписом 252 народних депутатів. У Партії регіонів аргументували рішення звернутися до суду бажанням перевірити, чи все гаразд з чинною редакцією Конституції України. У свою чергу, лідер КПУ Петро Симоненко заявив, що комуністи підписалися під поданням у КСУ не для того, щоб скасувати політреформу, а для того, щоб продовжити її.

Політреформа-2004: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини