RU

Рада коаліції сьогодні займеться розподілом вакантних крісел в Кабміні

24.06.2009, 13:12

Сьогодні рада парламентської коаліції проведе розширене засідання, присвячене розв'язанню кадрових питань і призначенню нових міністрів в Кабмін. Про це журналістам повідомив Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Ю.Луценко наголосив: "Наскільки я знаю, сьогодні буде збиратися рада коаліції в її розширеному вигляді для остаточного рішення щодо заповнення вакансій (в Кабміні, - ред.)"

При цьому Ю.Луценко запевнив, що його політична сила підтримає зміцнення позицій Кабміну. "Народна самооборона" як завжди конструктивно підтримає будь-які пропозиції для того, щоб уряд працював на повну потужність в надзвичайно складний для людей і країни період", - вказав він.

Водночас, Ю.Луценко уточнив, що на сьогоднішньому засіданні Кабміну не будуть підійматися кадрові питання.

Нагадаємо, на сьогодні в Кабміні Юлії Тимошенко вакантні вже чотири міністерські крісла. Вчора Верховна Рада більшістю у 365 голосів звільнила голову Міністерства транспорту і зв'язку Йосипа Вінського. Міністра закордонних справ Володимира Огризка і Міністра оборони Юрія Єханурова було звільнено раніше, а Міністр фінансів Віктор Пинзеник покинув пост за власним бажанням.

Юрій Луценко: біографія і добірка новин>>>
Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини