RU

Рада готується контролювати СБУ

19.03.2009, 09:10

У четвер, 19 березня, Верховна Рада, як очікується, встановить контроль над діяльністю Служби безпеки України. Відповідні проекти постанов парламент прийняв на своєму пленарному засіданні у вівторок, 17 березня, з тим, щоб доопрацювати їх та ухвалити узгоджене рішення сьогодні.

Проект постанови N4208, підтриманий Радою у вівторок, передбачає створення Тимчасової слідчої комісії з питань реформування Служби безпеки України та його законодавчого забезпечення. У пояснювальній записці до документа йдеться, що створення комісії з питань реформування СБУ зумовлене необхідністю "забезпечення належного здійснення парламентського контролю та у зв'язку з ситуацією, яка склалася в діяльності Служби безпеки України внаслідок невиконання Конституції та законів України".

Головою комісії планується обрати народного депутата Олександра Скибінецького, заступником - депутата Юрія Самойленка. До складу комісії також мають увійти народний депутат від НУНС Іван Стойко, народний депутат від КПУ Валентин Матвеєв, народний депутат від БЮТ Володимир Макієнко, народний депутат від Партії регіонів Григорій Ільяшов, народний депутат від Блоку Литвина Олег Зарубінський.

Комісію, згідно з текстом документа, має бути створено терміном на півроку. Звіт комісії, відповідно до Постанови, має бути заслуханий не пізніше, ніж через три місяці від дня прийняття документа Верховною Радою.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини