RU

Рабинович про замах: Влада вимагає у мене телеканал

06.03.2013, 13:03
Рабинович про замах: Влада вимагає у мене телеканал - Фото
Вадим Рабинович
Про це він розповів сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами Рабиновича, замах стався після зустрічі з народним депутатом України - помічником прем'єр-міністра Андрієм Деркачом, під час якої Деркач зажадав передати телеканал Борису Подільському. "Якщо ти цього не зробиш, в тебе будуть великі проблеми", - процитував бізнесмен слова Деркача.

Рабинович зазначив, що таким же чином Деркач забрав у нього телеканал Ера. "Ми з ним володіли телеканалом Ера навпіл. Деркач мені якось сказав: "Зараз іде жорстка президентська боротьба, а оскільки ти людина нейтральна і ми тобі не довіряємо, перепиши канал на нас, а ми його тобі повернемо". Але так і не повернули", - розповів бізнесмен.

Він також повідомив, що після погроз з боку помічника прем'єр-міністра він написав заяву в Генеральну прокуратуру. Однак ніякої реакції не було. При цьому Рабинович вважає, що метою замаху було не вбивство, а залякування. Що стосується інших версій замаху, то, за словами бізнесмена, це міг бути і прояв антисемітизму з боку націоналістичних партій, зокрема, партії  Свобода.

Нагадаємо, 4 березня в Києві в районі станції метро Кловська був підірваний автомобіль Рабиновича. Від вибуху ніхто не постраждав. В автомобіль, який виїжджав з двору офісу, з боку порожнього сусіднього будинку було кинуто вибуховий пристрій. Автомобіль відновленню не підлягає.

Jewish news one (JN1) - незалежний приватний канал, заснований двома українськими бізнесменами Ігорем Коломойським і Вадимом Рабиновичем, президентом і віце-президентом, відповідно, Європейського єврейського союзу.

JN1 - цілодобовий єврейський телеканал з офісом у Брюсселі. Мовлення проводиться англійською та російською мовами у прямому телеефірі та інтернеті в режимі онлайн. Доступний в країнах Північної Америки, Європи та Ізраїлі через супутникове і кабельне телебачення. Висвітлює міжнародні новини.

Досьє на Андрія Деркача
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини