RU

Рішення за позовом Луценка проти слідчих оголосять 1 липня

27.06.2013, 17:12
Рішення за позовом Луценка проти слідчих оголосять 1 липня - Фото
a93f9c1d9e391b3e54865c6917016a5a.jpg
Рішення за позовом Юрія Луценка проти слідчих Генеральної прокуратури України буде винесено 1 липня. У ході сьогоднішнього засідання відбулися судові дебати.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, адвокат Луценка Ігор Фомін просив суд Києво-Святошинського району Києва зобов'язати Генпрокуратуру провести повторну перевірку скарги екс-міністра, за якою раніше йому було відмовлено в порушенні кримінальної справи. Фомін зазначив, що Луценко був затриманий, заарештований і утримувався під вартою в порушення законів України і це підтверджено рішенням ЄСПЛ. Але ГПУ не порушили справи за скаргою Луценка з проханням притягнути до відповідальності причетних до його арешту. Фомін попросив суд зобов'язати прокуратуру повторно розглянути скаргу Луценка.

Сам екс міністр, виступаючи в ході дебатів, сказав: "Прокуратура сама визнала відсутність слідчих дій. Суду залишається тільки прийняти рішення про належне проведення слідчих дій. Не можна реагувати на скаргу потерпілого бездіяльністю".

Прокурор у справі попросив суд позов Луценка не задовольняти, а постанову слідчого про відмову в порушенні справи залишити в силі.

Після цього суддя пішов у дорадчу кімнату для ухвалення рішення, яке буде оголошено о 10:00 1 липня.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини