RU

Рішення Євросуду по Луценку вплине на Тимошенко, - адвокат

17.04.2012, 16:41
Рішення Євросуду по Луценку вплине на Тимошенко, - адвокат - Фото
Валентина Теличенко
Рішення Європейського суду у справі Юрія Луценка стане важливим для інших справ, зокрема, проти екс-прем'єра Юлії Тимошенко. Про це заявила представник Луценка в Євросуді Валентина Теличенко сьогодні в Страсбурзі.

Як повідомляє прес-служба Народної самооборони, Теличенко уточнила: "Вірогідний вердикт суду у справі Луценка про арешт і утримання під вартою є дуже важливим для інших схожих справ, зокрема, для справи Тимошенко".

"Навіть якщо відповідно до рішення Євросуду Луценко завтра не опиниться на свободі, то вся виконана робота в рамках цієї справи матиме велике значення для справи Тимошенко", - додала вона.

Теличенко також зазначила, що перебування Луценко під вартою протягом півтора року мало на меті ізолювати його від політичного життя України, а також дискредитувати.

"Луценка весь час показували за гратами. Це було зроблено для того, щоб Луценка асоціювався з кримінальниками й щоб підірвати його імідж політика", - сказала адвокат.

Нагадаємо, сьогодні Європейський суд з прав людини завершив публічні слухання за скаргою Луценка. Тепер суд у "віддаленому режимі" досліджує законність затримання та арешту колишнього українського міністра.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини