RU

Рішення суду за мандатами Балоги і Домбровського оскаржать

13.06.2013, 11:40
Рішення суду за мандатами Балоги і Домбровського оскаржать - Фото
Павло Балога (фото - прес-служба політика)
У Верховній Раді планують оскаржити рішення Окружного адміністративного суду Києва щодо позбавлення депутатських мандатів Павла Балоги та Олександра Домбровського. Про це повідомив представник Верховної Ради в суді Анатолій Селіванов газеті Коммерсант Україна, коментуючи рішення цього суду за позовом депутата Верховної Ради попереднього скликання Юрія Кармазіна.

"Ми негайно подаємо апеляцію і будемо домагатися скасування незаконного, неправосудного рішення", - зазначив юрист.

"Мені так і не вдалося з'ясувати, чому пан Кармазін є позивачем - він же не перебуває в жодних правових відносинах з головою Верховної Ради. Суд не може розглядати такі справи, коли приходять люди з вулиці і кажуть: " Я хочу зобов'язати Раду діяти так , як я сказав ", - сказав Селіванов.

Домбровський вважає, що рішення суду щодо позбавлення мандата його і Віктора Балоги було "замовленим". "Я не знаю, хто замовник, можу тільки здогадуватися, але назву ініціаторів цього рішення, коли прийде час", - сказав він.

Нагадаємо, 8 лютого 2013 року Вищий адміністративний суд України визнав неможливим встановити результати виборів у двох округах - № 11 (Вінницька область) та № 71 (Закарпатська область), незважаючи на те, що ЦВК визнала обраними в цих округах і зареєстрував народними депутатами відповідно Олександра Домбровського і Павла Балогу, після чого вони прийняли присягу.

Окружний адмінсуд Києва 11 червня зобов'язав голову Верховної Ради Володимира Рибака вилучити посвідчення у депутатів Олександра Домбровського і Павла Балоги.

Досьє на Павла Балогу

Досьє на Олександра Домбровского
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини