RU

Рішення по Луценку настільки довге, що судді втомилися стояти

29.11.2012, 12:46
Рішення по Луценку настільки довге, що судді втомилися стояти - Фото
615d9c9bfa85de40a9a4e1de60218759.jpg

Судді Апеляційного суду міста Києва зачитують рішення у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка сидячи.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, трійка суддів почала читати рішення стоячи, але через певний час головуючий суддя Олег Присяжнюк зазначив, що присутні в залі можуть зайняти місця на лавках, і судді продовжили читати рішення сидячи.

Коментуючи таке проведення засідання,
Арсеній Яценюк, який прийшов побачитися з Луценком, зазначив: "Це вже ні за формою, ні за змістом не має нічого спільного з судом. Я ще не бачив, щоб вирок суду читався сидячи. Ще потрібно було з Макдональдса принести каву, пару бутербродів, один одному передавати сторінки рішення і зачитувати. Це свідчить, що Феміда вже не просто осліпла, але й з’їхала з глузду".

На думку Яценюка, якщо зараз у суддів запитати, за що засудили Луценка, вони не зможуть цього пояснити. "Крім одного - нам дали вказівку, тому ми написали такий довгий вирок, що важко стояти і читати", - додав політик.

Нагадаємо, сьогодні Апеляційний суд Києва зачитує повний текст рішення за скаргою екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка на вирок Печерського райсуду. Для цього Луценка привезли з Менської колонії в Київ. 22 листопада суд в повному обсязі відхилив апеляційну скаргу екс-міністра, але тоді була зачитана тільки резолятивна частина рішення.

Досьє на Юрія Луценка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини