RU

Рішення по касації Тимошенко у газовій справі оголосять 29 серпня

27.08.2012, 16:28
Рішення по касації Тимошенко у газовій справі оголосять 29 серпня - Фото
9c7bf777c206cdfb3d5a6e1f0f2845af.jpg

Вищий спеціалізований суд України (ВССУ) з розгляду цивільних і кримінальних справ оповістить своє рішення по касації захисту колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко на вирок у газовій справі 29 серпня о 10:00. Про це повідомляє прес-служба ВССУ.

Нагадаємо, раніше ВССУ завершив слухання у справі. Колегія суддів віддалилася в дорадчу кімнату для ухвалення рішення по касації.

Зауважимо, що прокурори просять суд залишити в силі вирок Тимошенко за перевищення повноважень при підписанні газових контрактів з Росією - 7 років позбавлення волі. Адвокати екс-прем'єра просять визнати незаконними рішення судів обох інстанцій і закрити справу у зв'язку з відсутністю складу злочину.

Печерський суд Києва 11 жовтня 2011 року засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009-му році.

29 грудня 2011 року Апеляційний суд залишив у силі вирок, відхиливши всі клопотання захисту.

Також нагадаємо, що Тимошенко була заарештована повторно за рішенням Шевченківського суду Києва в рамках кримінальної справи, яка стосується її діяльності на чолі корпорації "Єдині енергетичні системи України (ЄЕСУ). Цю справу зараз розглядає суд у Харкові.

Досьє на Юлію Тимошенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини