П'ять головних новин України та світу на 19:00 28 січня

28.01.2020, 19:00
П'ять головних новин України та світу на 19:00 28 січня - Фото

Кожен день о 19:00 LIGA.net публікує головні новини дня. Нічого зайвого - тільки важливе

1. СЕРЕДНЯ ЗАРПЛАТА ЗРОСЛА. Середня номінальна зарплата штатного працівника в Україні в грудні склала 12 264 гривні, що на 14,8% більше, ніж у листопаді, і на 16% більше в річному вираженні (докладніше).

2. ЦІНИ НА ГАЗ ЗНИЗЯТЬ. У січні ціна складе 4 650 грн за тисячу кубометрів без урахування ПДВ, націнки газзбутів і витрат на транспортування. У компанії відзначили, що вона на 25% нижча, ніж у січні 2019 року. Нова ціна розрахована відповідно до постанови Кабміну, згідно з якою Нафтогаз буде продавати газ побутовим споживачам за середньоарифметичною ціною газу на нідерландському хабі TTF (докладніше).

3. РЯБОШАПКА ПОВЕРНУВ ПОПЕРЕДНІЙ СКЛАД ПРОКУРОРІВ У СПРАВАХ МАЙДАНУ. Адвокатська дорадча група повідомляє, що "після задоволення відводу фейковим прокурорам 14 січня 2020 року Святошинським райсудом" генпрокурор повернув колишній склад групи прокурорів і посилив її (докладніше).

4. ГАЗПРОМ  МАЄ НАМІР ДОБУДУВАТИ ПІВНІЧНИЙ ПОТІК-2 САМОТУЖКИ. За словами заступника голови правління Газпрому, проект побудовано вже майже на 94% (докладніше).

5. ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ ЗАБЕЗПЕЧАТЬ ОПЛАТУ СТАРТАПІВ. Український фонд стартапів отримав більше 300 заявок і попередньо вибрав 12 проектів для пітчинга. Повідомляється, що на стадіях pre-seed вони отримають до $25 000, на стадії seed - до $50 000 (докладніше).

Читаєте також головні тексти дня:
Індекс страху: фінансові ринки в паніці через коронавірус. Україну чекають проблеми
Не сьогодні. П'ять страшних епідемій, які не змогли знищити людство

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев