Путіну поставили запитання про його дочок, він відповів: відео

19.12.2019, 16:44
Путіну поставили запитання про його дочок, він відповів: відео - Фото
Володимир Путін (Фото: ЕРА)

Журналіст Російської служби Бі-бі-сі Фаріда Рустамова задала питання президенту РФ  Володимиру Путіну про його передбачуваних дочок - Катерину Тихонову та Марію Воронцову. Путін відповів, проте не по суті. Це сталося на прес-конференції президента РФ.

Рустамова запитала про передбачувану молодшу дочку Путіна Тихонову, яка є директором компанії Іннопрактика, засновником якої є державна бюджетна установа - МГУ. За підсумками 2018 року цю компанія отримала виручку в 500 млн рублів, виконуючи замовлення держкомпаній.

Читайте також: The New Times оприлюднив подробиці життя старшої дочки Путіна

Потім вона запитала про Воронцову, яка, за даними їх агентства, нібито є старшою дочкою Путіна і має частку в компанії Номеко. І Номеко, і Іннопрактика нібито отримують підтримку чиновників, старих друзів президента РФ: "Тихонову і Воронцову все частіше показують по телевізору, вони часто з'являються на публіці, їх імена і зовнішність вже відомі всій країні <...> Коли ви вже визнаєте, що вони ваші діти? і коли вони стануть публічними і відкритими для суспільства, як діти інших світових лідерів?"

Путін не визнав, що Тихонова і Воронцова - його дочки, пішовши від відповіді на це питання: "Вы упомянули одну женщину, вторую. Упомянули их личные доли, объем бизнеса. Просто обозначили факт. Когда вы покопаетесь в этом, вы поймете, какой там бизнес, есть ли он там, кому он принадлежит, кто там помогает".

Потім Путін продовжив відповідати на запитання про Іннопрактику і Номеко, показавши хорошу обізнаність про їхню діяльність і активи.

Читайте також: Молодша дочка Путіна: хто вона і чим володіє. розслідування Reuters

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю