RU

Путін про повернення Криму Україні: Немає таких умов і не буде

05.06.2018, 10:09
Путін про повернення Криму Україні: Немає таких умов і не буде - Фото
Один із символів окупації Криму Росією (скріншот з відеозапису)

Окупацію Криму військами армії РФ без розпізнавальних знаків і проведення фейкового "референдуму" про приєднання до РФ господар Кремля Володимир Путін назвав проявами демократії, додавши, що "немає таких умов і бути не може", щоб півострів повернули Україні. Про це він заявив в інтерв'ю австрійському каналу ORF, транскрипт якого наводить прес-служба адміністрації Путіна.

Президент РФ знову повторив фейк про те, що на початку 2014 року з материкової України на півострів "поїздами почали направляти націоналістів", від яких в Криму "вирішили захищатися", в тому числі від "різних замахів і зазіхань", які нібито готувалися на військових об'єктах Чорноморського флоту.

Путін проігнорував частину питання інтерв'юера про "зелених чоловічків", і заявив, що "збройні сили, які не перевищили навіть чисельного контингенту, який має бути за договором про нашу базу, забезпечили проведення незалежних вільних виборів".

"Кримчани зробили це на референдумі, на який прийшло понад 90% людей, що проживають в Криму, і проголосували за незалежність, а потім за приєднання до РФ. Хіба це не демократія? А що це тоді? І що тоді демократія?" - резюмував він.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини