RU

Путін про "нормандську зустріч" до виборів в Україні: Безглуздо

15.11.2018, 13:31
Путін про
Володимир Путін (фото - скріншот з відео)

Президент країни-агресора РФ Володимир Путін заявив, що у зустрічі глав зовнішньополітичних відомств країн в "нормандському форматі" (Україна, Франція, Німеччина, РФ) немає сенсу, оскільки на мирне вирішення питань по Донбасу "навряд чи можна розраховувати" до виборів в Україні . Про це він сказав під час прес-конференції за підсумками візиту до Сінгапуру.

"Зустрічатися в нормандському форматі в даний час в ході передвиборної кампанії, яка відбувається в Україні зараз, більш-менш безглуздо, тому що...", - сказав він, перервавшись на спробі пояснити причину таких суджень. "І взагалі - досі українська влада сьогоднішня не проявила бажання виконувати мінські угоди. Вона ж нічого не робить, нічого не відбувається", - продовжив президент РФ.

За його словами, "всі чекають якогось виконання мінських домовленостей від Росії, а те, що київська влада нічого не роблять, цього воліє ніхто не помічати".

Відповідаючи на прохання прокоментувати псевдовибори в терористичних анклавах на сході України і те, що їх засудив Київ і світове співтовариство, Путін заявив, що "щось не чув, щоб хтось засудив політично мотивовані вбивства, які там відбуваються. Звичайно, вибори були неминучі".

Далі Путін заявив, що з сьогоднішньою владою в Україні можна й розраховувати на те, що війну в Донбасі буде припинено.

"Навряд чи можемо розраховувати на мирне вирішення питань на цих територіях. Але (...) все одно доведеться домовлятися", - підсумував він.

Дивіться також: В НАТО назвали "вибори" в ОРДЛО частиною гібридної війни Росії

11 листопада бойовики в захопленому гібридними військами РФ Донецьку проводили ярмарки та розіграші для забезпечення високої явки на псевдовиборах ватажка терористичної організації ДНР.

12 листопада США засудили псевдовибори у тимчасово окупованому Донбасі, за допомогою яких Кремль хоче "інституціоналізувати своїх довірених осіб", пообіцявши продовжити санкційний тиск на Росію.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини