Путін єдиний, хто може зупинити війну - посол США

Путін єдиний, хто може зупинити війну - посол США - Фото
Вільям Тейлор (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)
15.08.2019, 11:28

Вільям Тейлор вважає, що Україна не в змозі сама зупинити війну в Донбасі - рішення про це повинні прийняти в Кремлі

Посол США в Україні Вільям Тейлор заявив, що єдиний, хто може зупинити війну в Донбасі - це президент країни-агресора РФ  Володимир Путін. Про це дипломат сказав в інтерв'ю Європравді.

На уточнююче запитання журналістів, чи може Україна самостійно зупинити війну, Тейлор відповів: "Ні. Єдиний, хто може це зробити - Володимир Путін. Але що важливо, і що відрізняється, це, що в моменти загострення Зеленський двічі піднімав слухавку й телефонував Путіну, щоб обговорити ці інциденти".

Тепер, як заявляє Тейлор, існує можливість того, що президенти України і РФ будуть обговорювати питання Донбасу, Чорного моря і Керченської затоки.

За словами посла США, Путін може закінчити війну в Донбасі "хоч завтра": "Він просто може сказати т.зв." ДНР "і" ЛНР ", щоб ті зупинилися. Він може забрати з Донбасу російську армію, спецслужби, російське озброєння - і все".

Також, на думку Тейлора, з того моменту, як Володимир Зеленський став президентом, змінилося чотири речі: "Перше - це відношення українців до окупованих територій, друге - нове прагнення до двосторонніх переговорів з РФ. Третє - новий рівень зацікавленості в благополуччі людей по обидва боки".

Тейлор вважає, що ще одна зміна - це прагнення розвести сили і озброєння: "Якщо приклад Станиці Луганської буде успішним і буде продубльований в інших місцях уздовж лінії розмежування - це цілком може призвести до змін".

Популярне