RU

Путін ввів штрафи за носіння символіки українських націоналістів

05.11.2014, 15:23
Путін ввів штрафи за носіння символіки українських націоналістів - Фото
Фото: EPA
Президент Росії Володимир Путін підписав федеральний закон "Про внесення змін до ст.6 Федерального закону "Про увічнення перемоги радянського народу у Великій вітчизняній війні 1941 - 1945 років" та ст.20.3 Кодексу РФ про адміністративні правопорушення".

Як повідомляє прес-служба Кремля, "закон прийнятий з метою уточнення підстав і посилення заходів адміністративної відповідальності за пропаганду і публічне демонстрування нацистської атрибутики або символіки або публічне демонстрування атрибутики або символіки екстремістських організацій".

Як уточнює телеканал Дождь, під закон потрапляє і символіка українських націоналістів, зокрема, прихильників Степана Бандери.

Ініціатори закону, Володимир Крупенников і Сергій Железняк, відзначали, що в "державному перевороті в Україні активно брали участь організації, що використовують символіку і атрибутику організації українських націоналістів С.Бандери".

Як покарання передбачається штраф для фізичних осіб від 1000 до 2000 рублів, 1000 до 4000 рублів - для посадових осіб та від 10 000 до 50 000 рублів для юридичних осіб (в цілому від 300 до 15 тис. грн за курсом НБУ).

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини