RU

Путін визнав, що "зелені чоловічки" в Криму були росіянами

17.04.2014, 12:41
Путін визнав, що
98689c4378ffa6f1b9f20d94ef3ce2f6.jpg

Президент Російської Федерації Володимир Путін вважає виправданою присутність так званих "зелених чоловічків" у Криму. Про це він заявив сьогодні в ході "прямої лінії".

"Наша задача полягала в тому, щоб забезпечити умови для вільного волевиявлення кримчан. І тому ми повинні були вжити необхідних заходів, щоб події не розвивалися так, як вони сьогодні розвиваються в південно-східній частині України: щоб не було танків, щоб не було бойових підрозділів націоналістів і людей з крайніми поглядами, але добре озброєних автоматичною зброєю", - сказав він.

"Тому за спиною сил самооборони Криму, звичайно, встали наші військовослужбовці, вони діяли дуже коректно, але, як я вже сказав, рішуче і професійно. По-іншому провести референдум відкрито, чесно, гідно і допомогти людям висловити свою думку було просто неможливо", - наголосив Путін.

Нагадаємо, 21 березня президент Росії Володимир Путін підписав договір про входження Криму до складу РФ на основі референдуму, проведеного 16 березня 2014 року в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі.

Українська влада та міжнародна спільнота не визнають підсумків референдуму, а також входження АРК до складу Російської Федерації.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини