RU

Путін видав Лаврову орден За заслуги перед Вітчизною I ступеня

23.03.2015, 11:50
Путін видав Лаврову орден За заслуги перед Вітчизною I ступеня - Фото
Фото: ЕРА
Президент Російської Федерації Володимир Путін прийняв рішення нагородити міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова орденом За заслуги перед Вітчизною I ступеня. Про це йдеться в указі від 21 березня №146,  опублікованому на офіційному порталі правової інформації.

Як випливає з тексту документа, такої честі один з основних кремлівських керівників, які стоять за окупацією Криму і розв'язуванням війни в Донбасі, удостоївся "за особливо видатні заслуги в реалізації зовнішньополітичного курсу Російської Федерації і багаторічну дипломатичну діяльність".

Таким чином, глава російського МЗС став 25-м кавалером всіх чотирьох ступенів ордена.

GetImage.jpg
  

Орден За заслуги перед Вітчизною - державна нагорода Російської Федерації, призначена для нагородження громадян за особливо видатні заслуги, пов'язані зі зміцненням російської державності, соціально-економічним розвитком країни, науково-дослідницькою діяльністю, розвитком культури і мистецтва, видатними спортивними досягненнями, зміцненням миру, дружби і співпраці між народами, за значний внесок у зміцнення обороноздатності країни. Започаткований 2 березня 1994 року.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини