RU

Путін віддав Крим кавказькому криміналітету - Інформаційний опір

21.05.2014, 14:54
Путін віддав Крим кавказькому криміналітету - Інформаційний опір - Фото
288bbfb33ab8d99b215ab1826afe8450.jpg
За даними групи  Інформаційний опір, у двох районах окупованої республіки Крим - Сакському і Євпаторійському - спостерігається небувалий розгул заїжджого криміналітету в дусі лихих 90-х.

"Варто нагадати, що Саки і Євпаторія - відомі курорти з багаторічною історією. Перший славиться лікувальними грязями і профільними санаторіями, другий традиційно вважається ідеальним місцем для відпочинку з дітьми. Точніше, вважався - оскільки небагато батьків зважаться відправитися в місцевість, яка віднедавна кишить вихідцями з Чечні і Дагестану", - зазначили в Інформаційному опорі.

"За даними наших емісарів, у згаданих районах відбуваються рейдерські захоплення бізнесу, нерухомості. Саму ласу власність вимагають ділити 50 на 50 - половину віддати бандитам, що втілює гасло "Крим наш" в реальне життя... За інформацією наших емісарів, колись спокійні і навіть сонні курортні міста стали, м'яко кажучи, небезпечні. Вихідці з Кавказу вже відчули себе тут господарями - в ресторани і кафе краще не ходити, так як бандити влаштовують гулянки в "кращих" традиціях 90-х. Місцеві жителі з іронією жартують: мовляв, скоро почнуть палити в повітря з автоматів, як на своїх весіллях в Москві. Добре, якщо в повітря... Очевидно одне: регіон відданий на відкуп кавказьким бандитам, і зроблено це явно з подачі "імператора" Путіна", - сказано в матеріалі.

"Цілей в даному випадку у нього може бути кілька. Наприклад, втихомирити, таким чином, місцевий криміналітет, так чи інакше контролюючий бізнес і грошові потоки в АРК - з тим, щоб відпрацьовані місцевими схеми перейшли під контроль вихідців з Кавказу. Такий щедрий подарунок чеченцям з дагестанцями отримали, можливо, для того, щоб залякати кримських татар. Те, що на чеченців та інших кавказців Путін має намір зробити особливу ставку у встановленні контролю над захопленим курортним півостровом, стало зрозуміло при "призначенні" чеченського бізнесмена Руслана Байсарова "відповідальним за курорти та санаторії Криму". Раніше ЗМІ повідомляли про те, за якою схемою почав "працювати" в АРК Байсаров. Він нібито шантажує українських бізнесменів за принципом "четвертин". Тобто, власнику залишають тільки 25 %, тоді як 3/4 - відходить "наглядачеві Байсарова". Якщо власник відмовляється - "віджимають" налагоджений бізнес повністю", - розповіли в Інформаційному опорі.

"Очевидно, що більшість думаючих і працюючих (особливо - на себе) кримчан вже сповна усвідомили весь глибинний сенс, який вкладають їх рідні брати росіяни в сакральний слоган "Крим наш", - підкреслюється в матеріалі.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини