RU

Путін: Від вступу до МС Україна отримає до $10 млрд. на рік

25.04.2013, 17:13
Путін: Від вступу до МС Україна отримає до $10 млрд. на рік - Фото
Володимир Путін
Президент Росії  Володимир Путін наполягає, що відмова України від вступу до Митного союзу може призвести до деіндустріалізації деяких галузей української економіки. Про це він сказав у ході спілкування з росіянами під час "прямої лінії".

"Це залежить не від нас, це залежить від України. Самі українські експерти в особі одного з інститутів Академії наук України вважають, що в разі приєднання України до Митного союзу і до Єдиного економічного простору економічні вигоди України будуть обчислюватися у відсотках до ВВП. Ні в якихось там мінімальних значеннях, а прямо у відсотках до ВВП. За нашими оцінками, це в грошовому вираженні $9-10 млрд. у рік плюс. Сама Україна, український народ, українське керівництво має визначитися, потрібно їм це чи ні", - резюмував Путін.

Російський президент нагадав, що українську і російську економіку, так само як і економіки України, Білорусі та Казахстану пов'язує величезна і розгалужена кооперація, "відмова від якої призведе до непоправних втрат для учасників цієї кооперації". "Якщо Росія ще в стані якось відновити ці втрати, то для України це буде вкрай складно. Боюся, що це може призвести в окремих галузях виробництва до деіндустріалізації", - заявив Путін.

Нагадаємо, раніше прем'єр Микола Азаров заявляв, що в кінці травня на зустрічі президентів країн Митного союзу і президента України Віктора Януковича буде обговорюватися питання надання Україні статусу спостерігача при МС: "Ми плануємо отримати статус спостерігача при Митному союзі, створити постійне представництво України при комісії Митного союзу і активно брати участь в обговоренні всіх рішень, які готуються керівництвом цієї комісії ".

Досьє на Володимира Путіна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини