RU

Путін пропонує лікувати Тимошенко в Росії

03.05.2012, 17:54
Путін пропонує лікувати Тимошенко в Росії - Фото
Володимир Путін і Юлія Тимошенко (фото - прес-служба партії Батьків
Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін прокоментував відмову деяких європейських політиків їхати на Чемпіонат Європи з футболу у зв'язку зі справою екс-прем'єра України Юлії Тимошенко і запевнив, що Росія з задоволенням прийме її для лікування, якщо вона сама вважатиме це можливим.

"Що стосується Чемпіонату Європи з футболу. Я вважаю, що ні в якому разі не можна змішувати політику, бізнес та інші питання подібного роду зі спортом, потрібно залишити спорт в спокої", - заявив Путін журналістам у четвер, прокоментувавши відмову деяких європейських політиків їхати на чемпіонат у зв'язку з ситуацією навколо Тимошенко, передає Інтерфакс-Україна.

"Я дотримуюся принципу, який сповідується міжнародним олімпійським комітетом: спорт поза політикою", - сказав Путін.

Путін також прокоментував питання з можливістю лікування Тимошенко в Росії. "Що стосується гуманітарної сторони справи, то якщо Юлія Володимирівна порахує можливим і якщо влада України, наші українські партнери, погодяться із цим, ми із задоволенням взяли б Юлію Володимирівну Тимошенко в Росію для лікування в будь-який зручний для неї і для влади України час в будь-якому лікувальному закладі ", - сказав Путін.

Торкаючись самих газових угод, у зв'язку з якими й виникла справа Тимошенко, Путін підкреслив, що перед підписанням угоди щодо постачання газу на Україну російські юристи "найретельнішим чином все перевірили". "Підписані угоди повністю відповідають законодавству РФ і України", - сказав Путін.

Він додав, що перед підписанням угод з будь-якою країною, і Україна в цьому сенсі не виняток, юристи досконально вивчають законодавство країни - партнера Росії для того щоб отримати гарантію від будь-яких ризиків при виконанні контрактів.

"Повторюю ще раз, на думку наших юристів, ніякого порушення закону - ні українського, ні російського - не було допущено", - підкреслив Путін.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини