RU

Путін продовжить війну і готується до санкцій - Нємцов

20.11.2014, 13:54
Путін продовжить війну і готується до санкцій - Нємцов - Фото
Борис Нємцов (фото - EPA)
Російський опозиційний політик Борис Нємцов упевнений, що президент Росії Володимир Путін має намір продовжувати війну і конфронтацію з усім світом. Про це він написав у своєму блозі на Ехо Москви.

Розмірковуючи про плани Путіна, Нємцов зазначив: "Він буде продовжувати війну і конфронтацію з усім світом. Йому плювати на економіку і проблеми громадян, які безумовно будуть від санкцій страждати. Він хоче правити до 2024 року, тобто ще 10 років і питання про наступника в 18 році не існує. Путін сказав готуватися до санкцій протягом 10 років".

Такі плани Путіна, за словами Нємцова, означають для Росії двозначне зростання цін, падіння доходів людей і зниження рівня життя. "Девальвація продовжиться не тільки через падаючу нафту, але й дефіцит валюти. Дуже ймовірна банківська криза, банкрутства банків. Незабаром можливі обмеження на видачу вкладів та переведення особливо в іноземній валюті. На тлі інфляції економіка буде падати", - зазначив опозиціонер.

"Ми живемо в новій реальності, дорогі мої. Реальності другої холодної війни. Попередню холодну війну СРСР програв і розвалився. Імовірність програти нову холодну війну величезна. З тієї простої причини, що занадто велика різниця між економічним потенціалом Заходу і Росії. Різниця ця в 16 раз! Росія це всього лише 6% від економіки Європи і Америки. 6% - запам'ятайте цю цифру. Пора вивчати досвід життя Ірану в умовах багаторічних санкцій і продовжувати боротьбу з русофобською владою в Кремлі", - резюмував Нємцов.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини